W ostatnich tygodniach czerwca w naszej szkole grupa teatralna prezentowała wśród klas I-III spektakl pt. „O przemocy dziś słów kilka – nie wywołuj z lasu wilka”. Przedstawienie miało charakter interaktywny – mali aktorzy wcielali się w uczniów klasy, w której odbywało się przedstawienie, a maluchy – zamieniały w aktorów, gdy były o to proszone, np. pięknie wykonywały polecenia  aktorki – nauczycielki: „Wstańmy, przywitajmy się, zaśpiewajmy” itp. Reagowały, jakby uczestniczyły we wcześniejszych próbach J „Dodawało to skrzydeł” naszym aktorom, którzy wśród tak aktywnej publiczności czuli się swobodnie i wyzwalali swoje talenty. Ponadto w przyjaznej  atmosferze przekazane zostały treści dydaktyczne, mające na celu zapobieganie agresji i przemocy wśród dzieci.